Pages

Subscribe:

Ads 468x60px

8 Şubat 2008 Cuma

Crysis Download


Crysis Crytek firmasının çıkardığı macera tarzı bir oyun. Macera severler oyuna bayılacaklar. Oyun bir ada'da geçmekte ve heycan çok yüksek. Oyunu indirmek için resime tıklayın. İyi oyunlar.

İstanbul Kıyamet Vakti Güncelleme Paketi İndir

İstanbul Kıyamet Vakti oyunu için büyük bir güncelleme paketi. İndirmek için resime tıklayın. İyi oyunlar.

İstanbul Kıyamet Vakti İndir

İstanbul Kıyamet Vakti mynet'in geliştirdiği Türkiyenin ilk 3B oyunu. Oyunda çeşitli karakterler bulunmakta bu karakter oyun sırasında size bölümleri geçmeniz için yardımcı oluyorlar. Oyunun oynanmasını tavsiye ederim. Oyunu indirmek için resime tıklayın. İyi oyunlar.

Sistem gereksinimleri :

# P4 1.5 GHz/ Celeron 1.8 GHz / AMD XP 2200+ veya üzeri işlemci
# Windows XP
# 512 MB veya üzeri RAM
# 1.2 GB boş harddisk alanı
# DirectX 9.0.c
# Pixel Shader & Vertex Shader destekli grafik kartı
Örnek : ATI Radeon 9500 veya üzeri / GeForce FX 5200 veya üzeri
# 1024x768 minimum ekran kartı çözünürlüğü
# DirectX destekli ses kartı
# Internet Bağlantısı

İstanbul Kıyamet Vakti Karakterleri

Bazı önemli karakterler

Agah Bey

Agah Bey Afet'ten öncesini net olarak hatırlayabilen az sayıda kişiden birisidir. Öğrenimini Fransa'da tamamlayan Agah, Alman tehtidi baş gösterdiği yıllarda yurda geri döndü. İkinci dünya savaşı yıllarında gazetecilik ve çevirmenlik yaparak kendini geliştirdi. 1956 yılında meteor felaketine tanıklık etti ve bilinen dünyanın düzenini tamamen yıkan meteor faciasının ardından sağ kalan insanların önde gelenleriyle birlikte Teşkilat'ın kuruluşunda önemli rol oynadı. Eski dünyanın refahına yakın bir dünyaya kavuşmak en büyük amacı idi. Yaratıklar hakkında önemli araştırmalar yaptı. Bugün Teşkilat'ın liderliği görevini sürdürmektedir.

Komutan

Teşkilat'a bağlı olarak çalışan Jandarma'nın başındaki isimsiz kişilik. Teşkilat'ın önemli askeri harekatlarının planlayıcısı ve çok iyi bir taktisyendir.

Sahaf Necmi

Mısır Çarşısı eşrafından kitap koleksiyoncusu Necmi Efendi, Teşkilat'ın önemli üyelerinden biridir. Kütüphanesinde bir çok önemli kitabı barındıran Sahaf Necmi, çok kültürlü olmasına rağmen bir o kadar da aksi bir kişilik olmasıyla tanınır. Sahaf Necmi'nin geçmişinin bir çok hikaye barındırdığı bilinmekte ise de kendisi bu konulardan bahsedilmesini pek sevmediğinden, onun hakkında pek fazla dedikodu dönmez.

Demirci Rüstem

Eski Yükseliş Cemiyeti'nin baş demircisi rahmetli Mahmut Efendi'nin çırağı. Ocağı Mısır çarşısındadır. Teşkilat'ın en önemli silah ve zırh ustasıdır. Eserlerine efsun katmayı bile öğrendiği söylenen Rüstem, çeşitli alaşımlarla ilgili formülleri de ilgilenenlerle paylaşarak sanatını yaymaya çalışır.

Terzi Fahri Bey

Mısır Çarşısının yegane terzisi Fahri Bey, Teşkilat başta olmak üzere çeşitli kurumlar için özel kıyafetler diker.

Aktar Şevket

Mısır Çarşısında konuşlanmış, Aktar Şevket, Teşkilat için gerekli iksirleri üretir. Aynı zamanda bir çok materyalin reçeteleri Aktar Şevket'ten temin edilebilir.

Kuyumcu Agop

Teşkilat'ın kuyumcusu, değerli eşyalardan sorumlu Kuyumcu Agop, Mısır Çarşısı'ndaki dükkanında hizmet verir. Çeşitli taş reçeteleri, Kuyumcu Agop'tan temin edilebilir.

Jandarma Ali

Teşkilat'ın yazıcısıdır. Mısır Çarşısı girişindeki Türk Bayrağının altında daimi nöbettedir.

Arzuhalci

1979 yılında Beyoğlu'ndan Eminönü'ne gelen gizemli kişilik. Keşfettiği Ruh taşlarının sırları karşılığında Eminönü'nde kendisine kurtarılmış bir bölge talep etmiş, bu talebi kabul edilmiş ve Çınar Altı denilen bölgeye yerleşmiştir. Oldukça lüks bir yaşam süren Arzuhalci hakkında bir çok dedikodu çıkarılmış olsa da, hiç kimse bu adamın neyin nesi olduğu konusunda tam bir bilgiye sahip olamamıştır.

Şarapçı

Yaratıkların cirit attığı Eminönü iskelesinde, kaygısızca dolanan, ayyaş bir adamdır. Hala yaşıyor olması Eminönü insanı için, mucize sayılacak bir olaydır.

Handan Hanım

Eski Arzın Çocukları gazetesinin editörüdür. Gazete, barış yanlısı politikalarıyla 70'lerin ortalarında desteklenmiş ancak 14 Nisan olayları sonunda, halkın tepkisine maruz kalmış ve kapatılmıştır. 80'lerin başında, Eminönü'nde şiddet yanlısı anlayışın yükselmesi, onu Arzın Çocukları Klanını kurmaya sürüklemiştir. Bu klan zaman içerisinde zıt bir politika güden Lodos Klanı ile savaşmaya başlamış ve Handan Hanım, klan savaşlarının baş oyuncularından biri olarak boy göstermiştir.

İsmet Bey

Balyoz Nazım'ın zehirlenerek öldürülmesinin ardından, Lodos Klanının başına seçimle geçmiştir. İsmet Bey, klan politikasını daha da sertleştirmiştir. Ayrıca İsmet Bey klanlar tarihinde ilk kez seçimle başa gelmiş olması yönünden de farklılık yaratmıştır.

İstanbul Kıyamet Vakti Resimleri

Trackmania Nations Türkçe Yama İndir


Trackmania Nations oyunun Türkçe yaması sayesinde oyunu daha zevkli ve anlaşılabilir halde oynayabilirsiniz. Oyunun Türkçe yamasını indirmek için resime tıklayınız. İyi Oyunlar.

Trackmania Nations Türkçe Yama Kurulumu:

(Zipli dosyanın içinden çıkan *.mo uzantılı dosyayı "(kendi bilgisayarınızda oyunu yüklediğinizi yere göre)F:\Program Files\TrackMania Nations ESWC\GameData\Translations"içine bırakmanız yeterli....Ardından,
-Settings/Language/turkish : artık kendi dilinizde rahat şekilde oyunu oynayabilirsiniz...

Trackmania Nations İndir

Trackmania Nations ücretsiz ve oldukça zevkli bir oyun. Oyunda çeşitli pistler bulunmakta ve her seviyede bu pistler biraz daha zorlaşmakta. Oyunun Türkçe yamasıda mevcut. Ayrıca oyunu internet üzerinden online olarakta oynayabilirsiniz. İnternet üzerinden çeşitli kullanıcılarla yarışma imkanı sunuyor ve online olarak oynamak oldukça zevli. Oyunu indirmek için resime tıklayın. İyi oyunlar.

7 Şubat 2008 Perşembe

Okey Oyunu İndir


Okey oyununu bilmeyen yoktur. Çok zevkli bir masaüstü oyunu. Bilmeyenler ise kısa sürede öğrenecektir. Gerçekten zevkli bir oyun. Oyunun kurulu dosyasını veriyorum sizin yükleme yapmanıza gerek yok. Sadece arşivden çıkarın ve içinde okey resmine tıklayarak oyuna başlayın bukadar basit. Oyunu indirmek için resime tıklayın. İyi oyunlar.

Counter-Strike İndir


Counter-Strike, son yılların en popüler oyunlarından birisi olup birçok site ve dergi tarafindan yılın oyunu seçilen Half-Life`ın birçok modifikasyonundan bir tanesidir. Half-Life modifikasyonlari, Half-Life oyun motorunu kullanan, fakat degisik oyuncu modelleri, haritalar, farklı konu ve atmosferlerle amatör oyun yapimcilari tarafindan yaratılmış yeni oyunlar olarak tanımlanabilirler. Counter-Strike`i diğer modifikasyonlardan ayıran onun gerçekçi silahları, aksiyon dolu atmosferi, kaliteli oyuncu modelleri, güzel haritaları ve sık sık güncellenmesidir. Oyunu indirmek için resime tıklayın. İyi oyunlar.

Age of Empires 3 The Asian Dynasties İndir


Age of Empires 3 gerçek bir stratei oyunu. Oyun ekpaketleri ile daha güzel ve heyecanlı hale geliyor. Age of Empires 3 Asian Dysnasties ek paketi ile oyuna yeni bir soluk geliyor. Yeni haritalar yeni savaşçılar ve daha fazlası. Oyuna yeni giren filler insanı eski çağ savaşlarına götürecek kadar gerçekçi bir şekilde yapılmış. Oyunu indirmek için resime tıklayın. İyi oyunlar.

Age of Empires 3


Age Of Empires starateji oyunlarının en başta gelen oyunlarından birtanesi. Microsoft'un geliştirdiği age of empires 3. serisi görsel olarak ilk serilerine göre daha güzel. Age of Empires 3 oyunu ek paketleri ile daha zevkli ve heyecanlı duruma geliyor. Oyunu indirmek için resime tıklayın. İyi oyunlar.

Prince Of Persia Warrior Within


Prince Of Persia Warrior Within gördüğüm en güzel aksiyon dolu oyun. Efektler çok güzel savaş teknikleri çoğu oyuna göre daha üst seviyede. Bu oyunda saldırı hamleleri tek bir yöntemle değil çok çeşitli ve güzel tasarlanmış tekniklerle dolu. Oyunu kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Oyunu indirmek için resime tıklayın. İyi oyunlar.

QUAKE 4


Quake 4 gerçekten mükemmel oyun. Quake 3'e göre daha zor. Bölümler biraz daha zorlu. Görsel efektler için çok çalışılmışa benziyor. Görüntüler de karakterler biraz daha gerçeğe yakın olarak tasarlanmış. Oyunu indirmek için resime tıklayın. İyi oyunlar.

Battlefield 2142


Battlefield oyunu heycanlı ve fantasik bir hikayeye sahip. Oyun adrenalin severler için çok güzel bir yapıt. Oyunu indirmek için resime tıklayın. İyi oyunlar.

Transformers Oyunu İndir


Transformers filmi ile çok ses getirmiş bir başyapıt. Transformers çok beğenildiğinde oyuna da uyarlanmış. Oyun da hareket oldukça yüksek. Oyunu indirmek için resime tıklayın. İyi oyunlar.

Age of Empires 3 WarChiefs


Age Of Empires serisinin en iyi versiyonu age of empires 3. Age of empires için çıkarılan ek paket warchiefs oyuna yeni özellikler katmakta. oyunda bulunan yerlileri warchiefs ek paketi ile daha iyi tanıyorsunuz. Oyunun ek paketini indirmek için resime tıklayın. İyi oyunlar.

Farcry İndir


Farcry Crytek firmasının çıkardığı macera tarzı bir oyun. Macera severler oyuna bayılacaklar. Oyun bir ada'da geçmekte ve heycan çok yüksek. Oyunu indirmek için resime tıklayın. İyi oyunlar.

FlatOut Oyunu indir


FlatOut oyunu gerçek başarılı bir oyun. Benim favori oyunlarım arasında yer alıyor. Gerçekten zevkli ve heyecanlı bir oyun. Oyunu indirmek için resime tıklayın. İyi oyunlar.

Swat 4 İndir


Swat 4 yani özel tim. Polisiye macera sevenler bu oyuna bayılacaklar. Swat oyunu insanları heycanlandıran bir polisiye bir oyun. Oyunu İndirmek için resime tıklayın. İyi oyunlar.

Fifa 2006 Download


Fifa 2006 Çok başarılı bir oyun oldu. Özellikler 2005 serisinden sonra çok indirilen oyun oldu. Oyunu oynayanlar 2005 ten daha başarılı olduğunu düşünüyorlar. Oyunu indirmek için resime tıklayın. İyi oyunlar.