Pages

Subscribe:

Ads 468x60px

16 Şubat 2008 Cumartesi

Tough Trucks Modified Monsters İNdir

Activision değer yayımının sert kamyonlarında, bir rezil, pompalanan yukarıya 4x4'in sürücü koltuğuna tırman, ve gör, eğer sen, gerçek değiştirilen bir canavara bu sağ-kötü parça makinesini dönebilirsen. O, sürüş, blurrininkinin olduğu beynin kararlılık ve büyük bir dozunu alır, parayı kazanması için gerçek bir yola senin stok almanı çok iyi bir şekilde döndürmek için rattlinin hareketinin olduğu kemik. Uyarı! Sen, senin bedlinerini kirletebilirsin. Oyunu İndirmek İçin Resime Tıklayın.

Super Stunt Spectacular

Sen, bir dublörsün. Sen, sevimli oğlanların, yapmayacak olduğu kirli işi yaparsın. Bir avlu thrillseeker olarak senin kariyerine başla, ve Hollywood bombasının üstüne bütün yola bir listeyi tırman. Senin, senin miğferini giydiğin gibi, tekerleğin arkasında içeride kayışla bağladığın gibi ciddiyet ve sağduyuyu geride bırak, ve profesyonel gösteri kursları boyunca kendinin, ölüm-başkaldırma meydan okumalarıyla elediği roket. Kasnaklar alevlenmek, asiti kaynatmanın havuzları, ve benzini bütünüyle yakmanın fıçıları, seni bekler. İlçe panayırlarından Hollywood filmine heyecan izleyicileri, koyar fiziğin yasaları, senin arkada olduğu holdinin olan tek şeylerdir! Oyunu İndirmek İçin Resime Tıklayın.

G.H.O.S.T. Hunters İndir

Sen G.H.O.S.T. avcıları için yeni bir müfettiş olarak, haşmet malikanesine mümkün bir dadanmayı araştırmak için çağırıldın, veya akıllı bir oyunu açığa çıkarmak. İpuçları için evi ara, ve senin, oyun boyunca ilerlediğin gibi şüphelilerin bir listesini oluştur. Sen sonra, senin, karanlık, son bir kalp-vuruş zamana karşı yarışında gölgeli tavan arası ve perili odaların arasında acele ettirdiğin gibi şüphelileri çıkarabilirsin. Bu saklanan nesne oyunu, grafikler, ürkütücü müziği sersemletmeye yer verir, ve akıllı oyun, oynar. Oyunu İndirmek İçin Resime Tıklayın.

18 Wheels of Steel
18 Wheels of Steel ile şoförlük yapmaya nedirsiniz. Tır şoförlüğünü merak ediyorsanız işte size mükemmel bir fırsat. İndirmek için Resime Tıklayın. İyi Oyunlar.

15 Şubat 2008 Cuma

Call Of Duty 2 İndir


Call Of Duty serisinin unutulmaz ve en sevilen bölümü cod 2. İndirmek için Resime Tıklayın.

14 Şubat 2008 Perşembe

Battle For Middle Earth 2 İndir

http://images.ea.com/eagames/official/lotr_bfme2/us/Images/BFME2_CE/BFME2_CollectorsEdition.jpgBFME 2 ( Yüzüklerin Efendisi ) oyunu grafikleriyle ve ses efektleriyle strateji oyunları kategorisinde zirvede olan bir oyundur. Yüzüklerin Efendisi filmindeki gibi savaş sahneleri ve okçuların ok atmaları gibi özellikler nerdeyse gerçekle birebirdir. Oyunu indirmek için buraya TIKLAYIN.

Doom 3 İndir


Korku oyunları arasında adrenalin ve heyecanın dorukta olduğu oyunlar arasındadır.

Karşınıza hiç beklenmedik bir anda bir zombi, bir kurtadam çıkabilir.

Oyunda ilerlerken korkmamak için gözlerinizi kapatmanızı tavsiye ederiz.

Korku severler için süper bir oyun. Oyunu indirmek için buraya TIKLAYIN.

Delta Force İndir


Delta Force; Xtreme serinin görsel efektler bakımından en etkileyici versiyonudur.

Çöllerde yada zorlu alanlarda düşmanla sıcak çatışmaya girerek görevi tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Oyunu indirmek için buraya TIKLAYIN.

Bus Driver İndir


Otobüs şoförü oluyorsunuz ve görevinizi yapıyorsunuz.

Grafikleri süper denilecek kadar güzel değildir fakat göze hitap eden hoş grafikleri vardır.

Boyutu küçüktür, tavsiye ettiğimiz güzel bir oyundur. İndirmek için

Fast download links: