Pages

Subscribe:

Ads 468x60px

29 Ocak 2009 Perşembe

BMW M3 Challenge Demo İndir


Yeni BMW M3 Coupé serisinin resmi ve ücretsiz oyunu olan "BMW M3 Challenge", tam anlamıyla sanal ortamda test sürüşü olanağı sunuyor. Aracınızı kendi zevkinize göre düzenleyip (renk-jant seçenekleri) test sürüşü keyfini çıkartabilirsiniz. Oyunu indirmek için resime Tıklayınız. İyi oyunlar.

Re-Volt Demo İndir


Re-Volt, radyo kontrollü oyuncak arabaların yarışını konu alan güzel ve eğlenceli bir araba yarışı oyunudur. Oyunda ister rakiplerinizi gizli silahlar ile safdışı bırakın isterseniz de bitiş çizgisini onlardan önde bitirin. Bu seçim tamamen size ait. Ve siz rakiplerinize dokunmasanız bile onlar size gizli silahlarla saldırıyorlar ve sizi safdışı bırakmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Oyunu indirmek için resime Tıklayınız. İyi oyunlar.

Street Challenge - Extreme Velocity 3D


Street Challenge ücretsiz ve orjinal bir drag yarışı simülasyonu olarak gelişimine devam ediyor. Bu gelişimde hazırlanan ikinci oyun olan Extreme Velocity 3D araba yarışı hayranlarına ayrı bir tat yaşatmak için hazırlanmış gerçekçi grafiklere sahip güzel bir oyun. Oyunu indirmek için resime tıklayınız. İyi oyunlar.

Sonic X Trial İndir


Flaş oyunlarıyla meşhur olan Sonic in birbirinden güzel ve zorlu bölümlere sahip olan bilgisayar oyunudur. Sonic in dostlarınında bulunduğu oyunda engelleri aşarak bölümleri bitirmeye çalışıyorsunuz. Oyunu indirmek için resime tıklayınız. İyi oyunlar.

Max Payne 2 Demo


İntikamın gözünüzü bürüdüğü bir amaç üzerine herşeyi yapabilcek birisiniz. Silahların konuştuğu bu oyunda matrix efektleri göze çarpıyor. Oyunu indirmek için resime tıklayınız. İyi oyunlar.

Tomb Raider Anniversary Demo


Oyundan filme’de uyarlanan Tom raider aksiyon ve macera dolu bir oyun. Kahramanınız Lara Croft ile bir çok maceraya açılıyorsunuz. Oyunu indirmek için resime tıklayınız. İyi oyunlar.
Not: Açılan sayfada this link yazan yere tıklayınız.

BioShock Demo İndir


Macera ve aksiyon oyunları seviyorsanız BioShock sizin isteklerinizi karşılayacak mükemmel bir oyun. Özellikle aksiyon severlerin kesinlikle oynaması geren bir oyun. Oyunu indirmek için resime tıklayınız. İyi Oyunlar.

Tennis Elbow 2009 Demo


Tenis sevenler için kaçırılmaz bir oyun. Oyun grafik ve ses bakımından oldukça iyi . Birçok tunuvaya katılabilir ve yarışabilirsiniz. Oyunu indirmek için resime tıklayınız. İyi oyunlar.

Tomb Raider: Underworld Demo


Oyundan filme’de uyarlanan Tom raider aksiyon ve macera dolu bir oyun. Kahramanınız Lara Croft ile bir çok maceraya açılıyorsunuz. Oyunu indirmek için resime tıklayınız. İyi oyunlar.

Lego Batman Demo


Süper kahram Batman bilgisayar oyunu ile dönüyor. Bu oyun biraz farklı ama hem batman hem düşmanları hemde bütün oyun Lego’lardan inşa edilmiş. Değişik ve zevkli bir oyun oluşturulmuş. Oyunu indirmek için resime tıklayınız. İyi oyunlar.