Pages

Subscribe:

Ads 468x60px

11 Kasım 2009 Çarşamba

18 Wheels of Steel Extreme Trucker Demo İndir

Saygın 18 Wheels of Steel serisi, deneyimi, bir Extreme Trucker yaşamında zorlukların en son kamyon simülasyon oyunu deneyin. Sürücü üzerinde 25 farklı kulesi üzerinde ve yük 30 çeşidi sunuyor. Sürücü arazilerde ki hataları affet yok - iyi iş yapmak veya çalıştığınız die olabilir. Zaman üzerine yükler sunarak ulaşılmaz ulaşmak. Bu hayvanlar kendilerini don't drive - subtropikal için sıfırın altında ortamlardan, Yakıt yönetmek ve pik durumda sizin kamyon korumak.

Boyutu: 365.43MB

Wolfenstein Demo İndir

Screenshot Boyutu: 681.59MB

Oyuncular, direniş güçleri ile katılmak, koyu paralel boyutun güçleri araştırmak ve girişimleri Nazi savaş makinesi yok etmek için konvansiyonel silahlar ve başka dünyalı bir cephanelik kullanır. Wolfenstein birbiriyle misyonlar bir ürün çeşitliliği ile yoğun bir, hikaye dayalı savaş deneyimi sürücü oyuncular sağlar; süre Wolfenstein multiplayer deneyimi bağımlılık online konvansiyonel ve doğaüstü silah tam bir cephanelik ile takım objektif oyun dünya çapında ünlü bir gelenek tabanlı devam ediyor savaş.

Euro Truck Similatör Demo İndir

Screenshot Boyutu: 110.68MB

Euro Truck Simulator bir Avrupa ayarında bir ilk Avrupa - Bir kamyon simülasyon oyunu, Avrupa uzun taşıma kamyonları ile. Sürücü Avrupa gerçekçi bir tasviri arasında, yük çeşitli almak, güzel kenti ziyaret ve zamanında ulaştırır!

Fifa 2008 Demo İndir

ScreenshotBoyut: 478.63MB

Demo oyun takımları ; FC Barcelona, AC Milan, America (Mexico), NY Red Bulls, Manchester United, Marseille, and Bayern Munich